עטיפת הספר מרומנטיקה לאינטימיות שכתבה ליאורה גרינהאוס

מסע זוגי - מרומנטיקה לאינטימיות | ליאורה גרינהאוס

הספר ‘מסע זוגי – מרומנטיקה לאינטמיות’ הוא מסע זוגי ואישי מרגש, שמלמד באופן מעשי על כוח הריפוי שיש לזוגיות ועל ההזדמנות לצמיחה דווקא כאשר נראה שהקשר תקוע ומתסכל. בספר זה תוכלו לגלות את הדפוסים והרגישות שכל אחד מבני הזוג מביא לדינמיקה הזוגית, דברים המהווים משקולת על הקשר.

ליאורה גרינהאוס עם הספר שכתבה | מסע זוגי מרומנטיקה לאינטימיות

הספר אזל בסטימצקי
לקנייה ישירה מהמחברת:
052-8334457 | grunhaus@012.net.il

המלצות מקוראים/ות שקראו את הספר 'מסע זוגי - מרומנטיקה לאינטימיות' מאת ליאורה גרינהאוס

קרא עוד
הספר לדעתי הוא ספר חובה לכל מי שחיי בזוגיות או מתעתד להקים משפחה. הוא כתוב בבהירות, המחברת משלבת בספר הרבה מאוד דוגמאות, כולל דוגמאות מחייה האישיים והזוגיים. הספר ממש מקיף את הסוגיות השונות שעושות את הזוגיות למאתגרת. עם זאת המחברת נותנת לנו כלים איך לעבוד ולשפר את הזוגיות ובכך נותנת תיקווה שזה אכן אפשרי. בעיקר אם נהיה יותר מודעים ונעבוד ביום יום לשפר את הזוגיות. בעזרת הספר נהייתי הרבה יותר מודע הן לעצמי והן לבת זוגי וזה מאוד עזר לי ולנו. אני מוצא את הספר מאוד יעיל גם כהכנה לזוגיות בריאה גם לכאלה שלא נמצאים עדיין שם. לדעתי גם אנשים שנפרדו או התגרשו יכולים מאוד להפיק מהספר להמשך ההצלחה בזוגיות
קרא עוד
מאוד נהניתי, בכל פרק אתה מוצא משהו מעצמך עד כדי שחשבתי שבחלק מהמקרים ליאורה הציצה מהחלון. כתוב ומנוסח בגובה העניים מאוד מומלץ
קרא עוד
שמי יסמין בינו, הנני מטפלת זוגית ומשפחתית. רציתי להביע את התפעלותי מהספר. אני כל כך נהנת לקרוא בו. ניכר כי קולה האישי של המחברת, נשמע במלוא האותנטיות שלו. מעניין לקרוא את תיאורי המקרים. אני מוצאת שהשיתוף של המחברת בחייה האישיים תורמים מאוד. אולי בדומה למטפל, המשתמש ברגשות שלו בתוך הטיפול. אהבתה של המחברת למקצוע שלה, מורגשת במלוא הדרה בקריאת הספר.
קרא עוד
אישית אני לא נוהגת לקרוא ספרי הדרכה בנושאים שבינו לבינה אך מכיוון שאני מכירה את ליאורה וגישתה לבעיות בזוגיות קניתי את הספר וכל פרק הוא צלילה ריגשית ומטלטלת. הספר נותן הרבה חומר חשיבה וכלים להתמודדות. מאד מאד ממליצה.
קרא עוד
כמטפלת, מדריכה ומכשירת מטפלים בשיטת האימגו, אני ממש גאה בספר המקיף הזה. זו הפעם הראשונה שיש לנו ספר ״אימאגואי״ שנכתב בשפה העברית, כתוב ע״י מטפלת בכירה ומנוסה, שגדלה כאן, ויישמה בעצמה את שיטת האימגו והכלים היעילים והמתקדמים שלה. הספר נותן לנו הסבר שיטתי ונרחב של גישת האימגו, עם תיאורי מקרים הממחישים את הנאמר, ועושים אותו נגיש ומובן. דוגמאות מחייה ומשפחתה של הכותבת, עוזרים לנו לראות שכולנו שווים במסע הזה, ועוברים את אותן אבני הדרך והמהמורות. הספר עוזר להבין את מורכבותה של הזוגיות, ומה קורה לנו במערבולת הזו. ממליצה בחום למטפלים, סטודנטים, ולמתעניינים בזוגיות, וגם לזוגות מתקדמים שיכולים להבין את העושר והמורכבות הזו.
קרא עוד
כמטפלת זוגית ומומחית בטיפול בשיטת האימאגו, אני ממליצה על הספר למטפלים ולזוגות שהזוגיות חשובה להם. זוה ספר מקיף על המסע הזוגי וכולל דוגמאות הממחישות את העקרונות התיאורטיים. הספר מנחה את הקוראים לשיחות זוגיות מעמיקות שתורמות ליצירת אינטימיות זוגית. מעבר לכך, סגנון הכתיבה הוא זורם, רגיש ונוגע מה שמאפשר לנו כקוראים לנוע בסקרנות בין הפרקים השונים.
קרא עוד
ספר שכל כולו מתנה לכל הקורא בו, הנמצא במערכת יחסים או הרוצה להיות בה. ספר הנותן תשובות לתהייה ״מדוע בחרתי דווקא בך״? מדוע אנחנו רבים ונמצאים במאבקי כוח למרות האהבה הגדולה בתחילת הדרך? איך מייצרים זוגיות מוצלחת? ויש בו עוד הרבה תובנות מעניינות השופכות אור על הסיבות לכך שמערכת יחסים אינטימית היא אכן מאתגרת אבל אפשרית ומהנה. הספר מבוסס על הידע הרב שיש למחברת בתיאוריה ובטיפול הזוגי בשיטת האימאגו והוא שזור בסיפורים אישיים שלה, בדוגמאות רבות מניסיונה הרב בעבודה עם זוגות, ובתרגילים מומלצים לזוגות הרוצים לעבוד על מערכת היחסים שלהם בביתם. הוא כתוב באופן קולח ומסקרן כשאנרגית המחברת, הידע הרב שלה ואמונתה בדבריה, מלווים בו כל מלה. מומלץ בחום!
הקודם
הבא

ליאורה גרינהאוס - ראיון בערוץ 10

נושאים בספר

על האינטימיות

איך זה שלעתים אנו מקלקלים לעצמנו את האינטימיות שאנו כה כמהים לה?

על הזוגיות

מדוע בזוגיות אנו מרגישים שאם רק בן/בת זוגנו היו משתנים קצת, הכול היה הרבה יותר קל?

על המורשת המשפחתית

מה אנחנו מביאים לזוגיות מהמורשת המשפחתית בלי שאנחנו בהכרח מודעים לכך?

על האהבה

האהבה היא צורך קיומי. אך אהבה מערבת לעיתים חודרנות ובשם האהבה מתרחשת גם תוקפנות

ראיון עם איריס לביא

אהבה למרחקים ארוכים

הספר ‘מסע זוגי – מרומנטיקה לאינטמיות’ אזל בסטימצקי
לקנייה ישירה מהמחברת:
052-8334457 | grunhaus@012.net.il

ראיון על הספר עם ליאורה גרינהאוס בקליניקה של ד"ר ארנון רולניק

הראיון מתחיל עם הקראת חלק מפרק ההקדמה בספר ‘מסע זוגי – מרומנטיקה לאינטמיות’, לאחר מכן ליאורה עונה לשאלות על תאוריית האימגו ועל שיטת הטיפול שלה. המשך הראיון עוסק בסיפור חייה של המחברת ליאורה גרינהאוס וכיצד הביאה אותה ההיסטוריה שלה אל גישתה הטיפולית.

ולבסוף הפתעה: פרופ’ לאון גרינהאוס בעלה של ליאורה מצטרף לראיון.

Call Now Button
Open chat
דילוג לתוכן